Düz taban tasarımı Basitleştirilmiş boru desteği eksantrik redüktör ASMEB16.11
Alaşımlı Çelik Boru Ek Parçaları
103 görüşler
Şimdi iletişime geçin
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın.
Şimdi iletişime geçin
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
ASME B16.9 SS316L paslanmaz çelik boru montajı 45/90/180 derece dirseği 00:27
ASME B16.9 SS316L paslanmaz çelik boru montajı 45/90/180 derece dirseği
ASTM A105 Weldolet 1/8 00:34
ASTM A105 Weldolet 1/8 "Alloy Steel Forged Pipe Fittings ASME B16.11
ASTM A105 2 00:27
ASTM A105 2"×12" 3000LB Kalıp Flangeolet Soket Kaynak Bileşenleri ASME B16.11
ASTM B409 Yüksek Çekme Dayanımlı Nikel Alaşımlı Boru Bağlantı Parçaları Rulo Şerit Isıl İşlemli
ASTM A105 S-STD BW Kaynak Ağızlı Dövme Karbon Çelik Boru Bağlantı Parçası 00:27
ASTM A105 S-STD BW Kaynak Ağızlı Dövme Karbon Çelik Boru Bağlantı Parçası
ASTM A182 304 Paslanmaz çelik dövme dişi iplik bağlama yapışkan montaj 00:21
ASTM A182 304 Paslanmaz çelik dövme dişi iplik bağlama yapışkan montaj
Bakır Nikel Alaşımlı Çelik boru armatürleri 8 inç boyutlu kapak 16 bar basınç 00:18
Bakır Nikel Alaşımlı Çelik boru armatürleri 8 inç boyutlu kapak 16 bar basınç