Mesaj gönder
Ana sayfa

TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili

şirket Profili

TOBO GROUP satışları Şangay'da başladı. Çin TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili 0

 

Çin'deki Profesyonel üreticiler İhracatçı Boru Hattı ürünlerinden biriyiz. 1998 yılında kurulan firmamız 550, 000 metrekare ve 6,8,000 metrekarelik inşaat alanı, 260 işçi ve 45 teknisyeni kapsamaktadır.

 

En iyi kalitede boruları, boruları, bağlantı parçaları flanşlarını ve ilgili aksesuarları tedarik edebilen beş şube fabrikamız var.Şimdi, 60, 000 ton boru bağlantı parçaları üreten, ısıl işlem gibi bir dizi gelişmiş boru üretim ekipmanı, metal, dövme, işleme, soğuk şekillendirme, sıcak ekstrüzyona sahiptir.Tahribatsız muayene, kimyasal analiz, metalografik inceleme, fiziksel deneyler gibi çeşitli algılama cihazlarına sahip şirket.Teknik çok güçlüdür, ana ürünlerimiz fittingsforged soket kaynak fitingleri ve dişli fitingler içerir, boru kaynağı ve ürünlerin malzemeleri paslanmaz çelik, dubleks-paslanmaz çelik alaşımlı çelik içerir.

 

Buna ek olarak, Güney Kore, Japonya ve Çin'den JFE, SUMITOMO, POSCO, BAOSTEEL, TISCO, LISCO, .TPCO, HENGYANG VALIN gibi 120'den fazla birinci sınıf değirmen tarafından yetkilendirildik.

 

Başlıca ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

 

(dikişsiz boru / kaynaklı boru / kare boru / dikdörtgen boru, dubleks paslanmaz / inconel boru)

 

 

(dikişsiz boru / ERW / SSAW / LSAW / UOE / içi boş profil boru / Galvanizli Boru)

 

 

(hat borusu, su boru hattı, gaz boru hattı, petrol boru hattı)

 

 

(bakır boru / titanyum boru / alüminyum boru / nikel alaşımı)

 

 

(yuvarlak çubuk / açılı çelik / yassı çelik / kanal çeliği / çelik tel)

 

 

(eblowlar, eşit / indirgeyici tees, eşmerkezli / eksantrik redüktörler, kapaklar, haçlar, dirsekler, çanak uç / uç kap, saplama uçları, rakorlar, kaplinler / altıgen kaplinler, kalıp nipelleri, nipeller, altıgen tapa, soket, kancalı, thredolet, vb)

 

 

(DIN flanş / AISI flanş / kör flanş / kaynak flanşı / paslanmaz flanş / flanş üzerinde kayma)

 

 

(paslanmaz çelik / karbon çelik / alaşımlı çelik / galvanizli çelik / alüminyum)

 

 

(küresel vana / sürgülü vana / kelebek vana / küresel vana / salıncak çek vana / çek valf)

 

Küresel modernizasyon hizmetleri geliştirme trendlerine uyum sağlamak ve küresel işletmenin sarf malzemeleri satın almasının getirdiği sıkıntıları ortadan kaldırmak için .. Üretim ölçeği, kalite kontrol ve yüksek maliyet performansı ile (ISO 9001'i geçen basınçlı boru üreticisini) koordine ediyoruz. kalite serisi tasdik, ccs, DNV, PED / 97/23 / EC, AD2000-WO, özel ekipman üretim lisansı, ASME-SA182. tedarik sıkıntısını telafi etmek için çeşitli etkili çeşitler mekanizması ve KDV teşebbüsünün sonradan işlenmesi ve üstün kalite ve iyi hizmet nedeniyle yüksek kaliteli boru bağlantı parçaları tedarik etmek için, Avrupa, Afrika, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Orta Doğu, Tayvan'ı kapsayan 60'tan fazla ülke ve bölge ile uzun vadeli iş birliği kurduk ve Güney Doğu Asya vb.

 

Siz değerli müşterilerimizin uzun yıllar çaba ve desteği ile bu ürünler dünyada büyük bir pazar payı elde etmiştir.


İş prensibimiz "Üstün kalite, Rekabetçi fiyat, Zamanında teslimat ve Düşünceli hizmet" dir. "İşletmelerin ana işe odaklanması" ilkesini benimseyen TOBO, hizmete yönelik gelişmiş tedarik zinciri yönetimi teknolojisini kullanarak iş stratejisi yaklaşımının küreselleşmesini aktif olarak destekleyecektir. daha kaliteli ve daha rekabetçi ürünlere sahip müşteriler için.Aynı zamanda sorunuzu içtenlikle yanıtlıyoruz, dürüstlük ziyaretinizi bekliyor ve her an sizinle işbirliği yapmak istiyoruz.Daha fazla bilgi için tüm müşterilerimizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.Teknik bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, şirketimiz Çin'deki Kararlı, Sürekli iş ortaklarınızdan biri olacağına sizi temin ederiz.

 

Çin TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili 1

Çin TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili 2

Çin TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili 3

 

Çin TOBO STEEL GROUP CHINA şirket Profili 4 info@tobo-group.com

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
TOBO GROUP satışları Şangay'da başladı.

TOBO GRUBU

TOBO Uluslararası Ticaret (Shanghia) Co, Ltd

TOBO Boru Hattı Ekipmanları (Shanghai) Co, Ltd

TPCO ve TISCO Boru (Tianjin) Co, Ltd METAL Grubu İngiltere Ltd

Çin'deki profesyonel üreticiler İhracatçı Boru Hattı ürünlerinden biriyiz. Firmamız 1998 yılında kurulmuş olup, tesis 550, 000 metrekare ve mevcut 260 işçi ve 45 teknisyen olan 6.8.000 metrekarelik inşaat alanını kapsamaktadır.

En iyi kalitede borular, tüpler, bağlantı parçaları flanşları ve ilgili aksesuarları sağlayabilen beş şube fabrikamız bulunmaktadır. Şimdi, 60, 000 ton boru ek parçaları üreten, ileri boru üretim ekipmanları, metal, dövme, işleme, soğuk şekillendirme, ısıl işlem gibi sıcak ekstrüzyon, sahip. Tahribatsız muayene, kimyasal analiz, metalografik inceleme, fiziksel deneyler gibi çeşitli tespit cihazlarına sahip şirket. Teknik çok güçlü, ana ürünlerimiz bağlantı parçaları soket kaynak bağlantı parçaları ve dişli bağlantı parçaları, boru kaynağı ve ürünlerin malzemeleri paslanmaz çelik, çift yönlü paslanmaz çelik alaşımlı çelik içerir.

Buna ek olarak, Güney Kore, Japonya ve Çin'den JFE, SUMITOMO, POSCO, BAOSTEEL, TISCO, LISCO, .TPCO, HENGYANG VALIN ve benzeri 120'den fazla üst düzey üretici tarafından yetkilendirildik.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : TOBO / TPCO / TISCO / BAO ÇELİK / WISCO / POSCO / JFE / VALIN

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 3,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin TOBO STEEL GROUP CHINA Sertifikalar Çin TOBO STEEL GROUP CHINA Sertifikalar